LİSANS PROGRAMLARI

KAÜ HAKKINDA​

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Kampüsü sürekli büyümekte olan, akademik-idari personeli ve öğrencileri ile çok kültürlü ve sıcakkanlı büyük bir aileyi bünyesinde barından, tarihi zenginliğiyle birlikte yenilikçi ve modern yapısı ile renkli ve güvenilir bir ortam sunuyor.

Akademik çalışmaların yapıldığı tam donanımlı bilgisayar ve sağlık laboratuvarlarının yanında, amfi tiyatrosu, mimari stüdyoları, sanat atölyeleri, tarihi kütüphanesi, uzaktan eğitim merkezi ve dijital destekli derslikleriyle de öğrencilere çağdaş bir ortam sunuyor.

Aynı zamanda, kampüste yapılan sanat etkinlikleri, sergiler, müzik dinletileri, tiyatro gösterileri, çok çeşitli sosyal ve akademik faaliyetler öğrencilerin üniversite yaşamını zenginleştirmektedir.

Videoyu Oynat

ÖN LİSANS PROGRAMLARI

Geleceğin parçası olmaya hazır mısın ?

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi’nden Aday Öğrencilere Fırsatlar

Çift anadal fırsatı
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Spor Kulüplerinde yer alarak başarı kazanan öğrencilere %100 Burs tamamlama imkanı.
Dönemlik ortalaması 3.90 ve üzeri olan öğrencilere dönemlik %100 Burs tamamlama imkanı.

KAÜ Burs Olanakları

KAÜ’den 5 yıl kesintisiz burs fırsatı. Kıbrıs Amerikan Üniversitesi, öğrencilerine lisans programlarında 5 yıl, Ön lisans programlarında ise 2 yıl kesintisiz burs imkanı sunuyor. ÖSYM Burslarının yanı sıra;
Özel İndirimler de (asker, şehit, gazi, öğretmen, basın mensubu çocukları, kardeş indirimi, sporcu bursu) sunmaktadır. Burslar;
KAÜ’nün akademik işbirliği imzaladığı kardeş üniversitesi GAÜ’nün 6 yurtdışı kampüsünde de geçerlidir. Aynı zamanda KAÜ mezunları Yüksek Lisansını GAÜ’de KAÜ’ye özel burs imkanları ile yapabilmektedirler.

Burs İmkanları

Lisans Programları

İlk Tercih
% 0
İkinci Tercih
% 0
Üçüncü Tercih
% 0

Önlisans Programları

İlk Tercih
% 0
İkinci Tercih
% 0
Üçüncü Tercih
% 0

Başvuru Formu

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adres
WhatsApp
Bize Ulaşın