Türkiye Aday Öğrenci

Kıbrıs Aday Öğrenci

2023 – 2024 Yaz Okulu Ders Programı

AMERICAN UNIVERSITY of CYPRUS 2023-2024 SUMMER SCHOOL COURSE SCHEDULE 2023-2024 YAZ OKULU DERS PROGRAMI
Between; Tuesday, 25th of JUNE -- Monday, 12th of August (FINAL exams will be held on 14-15-16 of August 2024)
COURSE CODE
COURSE NAME
cr
TIME/ DAY
CLASSROOM
ANE101ANESTEZİ UYGULAMALARI I6danışman ile iletişime geçinizduyurulacak!
AMH200HASTA HAKLARI2PAZARTESİ 9:00-13:00SALON
ANE205ANE205 KLİNİK ANESTEZİ 24SALI VE ÇARŞAMBA 9:00-17:00B2 SMYO LAB
ANE207KANSER VE ANESTEZİ2ÇARŞAMBA 9:00-13:00B12
ANE210ENFEKSİYON ÖNLENMESİ2SALI 9:00-13:00B12
ANE104SİSTEM HASTALIKLARI2ÇARŞAMBA 13:00-17:00SALON
ANE201ANE201 Mesleki İngilizce I3krÇarşamba 10:00-13:00/ 14.00-16.00B12
ANE202ANE202 Mesleki İngilizce II3krcuma 10:00-13:00/ 14.00-16.00B12
ARC201Architectural Design Studio I6Sali - Persembe 10:00-17:00VICTORIA 2
ARC252Environmental Control System3Friday 10:00-13:00/ 14.00-16.00D12
ARC301Architectural Design Studio III6Sali - Persembe 10:00-17:00VICTORIA 2
ARC361Human Factors in Design3will be announcedVictoria 2
ARC401Archıtecture Desıgn Studıo V6Sali - Persembe 10:00-17:00VICTORIA 2
AS121Mutfak Akımları3Çarşamba 13:00-17:00B1
AS222Servis Teknikleri3Pazartesi 13:00-17:00B1
AS224AS224 Fast Food Yönetimi3Salı 12:00-15:00D10
AS224Dünya Mutfakları3Perşembe 13:00-17:00B1
BİL 103Bilgisayar - I3Google Classroom (Asenkron)
BİL 104Bilgisayar - II3Google Classroom (Asenkron)
BUS304Operations Management3pls contact to your advisorwill be announced
BUS334BUS334 Research Methods3pls contact to your advisorwill be announced
BUS336BUS336 Financial Management3pls contact to your advisorwill be announced
BUS404BUS404 Risk Management3pls contact to your advisorwill be announced
BUS435BUS435 Production Management3Friday 09:00-12:00/ 13:00-16:00D11
BUS436BUS436 Innovation Management3Wednesday 09:00-12:00/ 13.00-16.00D11
COMP 103Computer - I3Google Classroom (Asenkron)
COMP 104Computer - II3Google Classroom (Asenkron)
ÇOG 105TEMEL TASARIM2PAZARTESİ 10:00-12:00 SALI 10.00-12.00VICTORIA 39
ÇOG 202ÇOG 202 ÇOCUK HAKLARI VE KORUMA2PERŞEMBE 13:00-17:00D6
ÇOG 202ÇOCUK HAKLARI VE KORUMA2PERŞEMBE 13:00-17:00D6
ÇOG 205ÇOCUK VE OYUN2PERŞEMBE 9:00-13:00B11
ÇOG 211ÇOCUKLA İLETİŞİM2CUMA 9:00-13:00B11
FZT 101FİZYOTERAPİDE ISI IŞIK AJANLARI2PERŞEMBE 09:00-13:00FİZOTERAPI LAB
FZT 203ORTOPEDİK HASTALIKLAR2CUMA 09:00-13:00FİZOTERAPI LAB
FZT 211EGZERSİZ FİZYOLOJİSİ2PERŞEMBE 13:00-17:00FİZOTERAPI LAB
FZT205ROMATİZMAL HASTALIKLAR2ÇARŞAMBA 9:00-13:00FİZOTERAPI LAB
FZT209FİZYOTERAPİ YÖNTEMLERİ-12CUMA 13:00-17:00FİZOTERAPI LAB
HALK210HALK210 Siyasal İletişim3danışman ile iletişime geçinizduyurulacak!
HUK 101HUK 101 HUKUK FELSEFESİ3CUMA 13:00-17:00D6
İCT201-202İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu I6Sali - Persembe 10:00-17:00Victoria 2
İCT204Çevre ve Bitki Tasarım Projesi3Çarşamba 10:00-13:00 / 14.00-17.00Victoria 2
İAY240İAY240 TEMEL EKG BİLGİSİ 3PERŞEMBE 9:00-13:00B2
IHM302IHM302 Beverage Culture3Wednesday 09:00-12:00/ 13:00-16:00D12
IHM308IHM308 Culinary Practices 23Thursday 09:00-12:00/ 13:00-16:00D11
IHM410IHM410 Tourism Seminar3Friday 09:00-12:00/ 13:00-16:00Office
KAM402KAM402 Karşılaştırmalı Kamu Yönetimi3çarşamba 09:00-12:00/ 14:00-17:00D5
KAM403Yerel Yönetimler 3danışman ile iletişime geçinizduyurulacak!
MED131Temel fotoğraf (Ortak Seçmeli)3Salı 10:00-17:00OFis
MED301Görsel Medya Analizi (Ortak Seçmeli)3Perşembe 10:00-13:00Ofis
MED305Yeni Medya Tasarımları3Perşembe 14:00-17:00VICTORIA 39
MED4012 Boyutlu Animasyon3Çarşamba 10:00-17:00Ofis
MED406Kinetik Tipografi3Çarşamba 10:00-17:00Ofis
NH 001National History - I2Google Classroom (Asenkron)
NH 002National History - II2Google Classroom (Asenkron)
PA302PA302 ART STUDIO IV6TUESDAY 10.00-17.00 FRIDAY 10.00-17.00VICTORIA 3/4
RPD 207TEMEL İSTATİSTİK3PAZARTESİ 10:00-17:00B11
RPD 313RPD 313 Ailede Bağımlılık Eğitimi 3Pazartesi 10.00-17.00D6
RPD 316RPD 316 Anne - Baba Eğitimi3Salı 10.00 - 17.00D6
SIY 306SIY 306 ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİ3SALI 10:00-17:00B11
SİY303SİY303 Türkiye Siyaseti 3Pazartesi09:00-12:00/ 14:00-17:00D12
SİY415SİY415 Siyasi Partiler ve Seçim Sistemleri 3Perşembe 09:00-12:00/ 14:00-17:00D5
SİY417SİY417 Siyasal Teori 3Salı 09:00-12:00/ 14:00-17:00D 5
SKP 204SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ2SALI 13:00-17:00SALON
SMY 102İLK YARDIM2ÇARŞAMBA 9:00-13:00SALON
SMY 207MESLEK ETİĞİ2PAZARTESİ 13:00-17:00SALON
SMY109TIBBİ TERMİNOLOJİ2SALI 09.00-13.00SALON
TAR 101Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I2Google Classroom (Asenkron)
TAR 102Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - II2Google Classroom (Asenkron)
TBUS 205İSTATİSTİK I2PAZARTESİ 10:00-17:00B11
TBUS408TBUS408 Sigorta ve Risk Yönetimi3Tuesday/09:00-12:00/13:00-16:00D10
TBUS409TBUS409 İnovasyon ve Girişimcilik3Monday/09:00-12:00/13:00-16:00D10
TBUS410TBUS410 Sivil Toplum Örgütleri3Thursday 09:00-12:00/ 13.00-16.00D12
TCS202İletişim Becerileri II3danışman ile iletişime geçinizduyurulacak!
TPSY 403TPSY 403 Spor Psikolojisi3Salı 10.00 - 17.00D9
TPSY 406TPSY 406 Yaşlılık Psikolojisi3Perşembe 10.00-17.00D9
TPSY 410TPSY 410 Stres Yönetimi ve Başa Çıkma3Çarşamba 10.00-17.00D9
TURK 101Türk Dili - I2Google Classroom (Asenkron)
TURK 102Türk Dili - II2Google Classroom (Asenkron)